Aktualności

American dream - Ameryka potrzebuje polskich kierowców

Wysokie zarobki, możliwość wyjazdu z rodziną, załatwienie formalności związanych ze zdobyciem zielonej karty czy pokrycie kosztów przelotu i zakwaterowania – na to mogą liczyć polscy kierowcy C+E podejmujący pracę w USA.

 

Migracje zarobkowe to trend, który od lat silnie zaznacza się na rynku. Jak wynika z naszego raportu "Szczęście w pracy Polaków", aż 63% badanych jest w stanie zmienić miejsce zamieszkania dla lepszej pracy. Dla 42% respondentów sama praca jest ważniejsza niż miejsce, gdzie ją wykonują. Kolejnym czynnikiem, który motywuje do wyjazdu są wyższe zarobki niż w Polsce - prawie 90% osób badanych twierdzi, że dobre wynagrodzenie wzmacnia poczucie szczęścia.

 

USA - KIEROWCY C+E Z DOŚWIADCZENIEM PILNIE POSZUKIWANI

Zagraniczni pracodawcy bardzo cenią sobie polskich kierowców, ich kompetencje i profesjonalizm. - Międzynarodowy transport jest jedną z branż, w której nasi rodacy świetnie się odnajdują. Zagraniczne firmy transportowe bardzo często poszukują kierowców z prawem jazdy C+E i chętnie zatrudniają kandydatów z Polski. Aktualnie prowadzimy rekrutację dla firmy z USA, która oferuje wynagrodzenie na poziomie co najmniej $50.000 rocznie - to kilka razy więcej niż w Polsce, a także o wiele więcej niż polscy kierowcy zarabiają na przykład w Wielkiej Brytanii. Do tego pracodawca pokrywa koszty przelotu i zakwaterowania oraz organizuje wszelkie formalności związane z zieloną kartą, która umożliwia stałą, legalną pracę w Stanach Zjednoczonych. Możliwy jest również wyjazd z rodziną. – mówi Julia Krawczak, koordynator rekrutacji kierowców w Jobhouse.

 

SZCZEGÓŁY

Oprócz bardzo atrakcyjnego wynagrodzenia i szansy na rozpoczęcie nowego rozdziału życia w kraju nieograniczonych możliwości, kierowcy wyjeżdżający do USA doceniają również świetny stan amerykańskich dróg oraz rewelacyjną bazę noclegowo-gastronomiczną. To znacznie zwiększa komfort jazdy. W Ameryce mieszka też dużo Polaków, a to bardzo ułatwia początki w nowym kraju.

 

PYTANIA?

Bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób, które są zainteresowane podjęciem pracy kierowcy w USA odbędzie się 24 kwietnia br. w godz. 12:00 - 14:00 w Warszawie przy al. Ujazdowskich 37/7. Spotkanie jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa na gdansk@jobhouse.pl lub 607 350 053.

 

 

 

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

 

Dział Handlowy

Magdalena Paradecka

kom. +48 882 196 394

magdalena.paradecka@jobhouse.pl

 

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.