Dla pracodawcy Znajdziemy dla Ciebie najlepszego pracownika

Scroll down

Dla pracodawcy

Naszą misją jest łączenie ludzi – pracodawców z najlepszymi pracownikami i pracowników z najlepszymi pracodawcami.

 

W Jobhouse skutecznie łączymy misję pomagania ludziom z rezultatami biznesowymi. Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród agencji pracy w województwie pomorskim w rankingu dla najdynamiczniej rozwijających się firm Gazele Biznesu 2017. Zdobyliśmy także pierwsze miejsce oraz wyróżnienie w konkursie dla najlepszych rekruterów Perły HR. Nasza Prezes zdobyła tytuł Bizneswoman Roku 2016 w konkursie organizowanym przez Olgę Kozierowską i Sukces Pisany Szminką. Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR – stowarzyszenia zrzeszającego najlepsze agencje pracy w Polsce oraz Pracodawców Pomorza - największej i najstarszej organizacji pracodawców działającej w północnej Polsce.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Nextbike, Swarovski, Bayer, Airhelp, Uber, Babyliss czy Sephora. Prowadzimy także rekrutacje do tak egzotycznych zakątków świata jak Arabia Saudyjska, Katar czy Malediwy.

 

Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z zastosowaniem nowych technologii i platform społecznościowych pozwala nam sprawnie poruszać się na dynamicznym rynku pracy. Szybka identyfikacja wykwalifikowanych kandydatów, dostęp do unikalnych kompetencji, udoskonalone rozwiązania kadrowe, sprawny marketing rekrutacyjny i rozpoznawalna marka pracodawcy stały się kluczowymi elementami warunkującymi możliwość osiągania przewagi konkurencyjnej przez naszych klientów.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Rekrutacja

Zatrudniaj na stałe, obsadź wakaty najbardziej utalentowanymi pracownikami. Nieważne czy potrzebujesz zatrudnić jednego czy wielu nowych pracowników, my wiemy jak dotrzeć i zaangażować w proces najlepszych kandydatów. Działamy szybko i skutecznie. Brzmi interesująco?

Daj nam znać

Personel tymczasowy i outsourcing

Elastycznie skaluj zatrudnienie, pracuj projektowo i optymalizuj koszty pracy. Dzięki usłudze outsourcingu i wynajmu personelu będziesz mógł szybko dostosowywać wielkość zatrudnienia do potrzeb Twojej firmy. Jak to zrobić? 

Wyślij do nas wiadomość

Doradztwo HR

Gdy brakuje Ci informacji, by podjąć strategiczne lub operacyjne decyzje, chętnie przekażemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie. Uzyskaj dostęp do wiedzy na temat rynku pracy, analityki lokalnych trendów oraz najnowszych rozwiązań i narzędzi HR. Chcesz stworzyć skuteczny system wynagrodzeń lub ocen okresowych, przeanalizować opisy stanowisk, a może przeprowadzić badanie satysfakcji pracowników? 

Chętnie pomożemy

Payroll

Zapewnimy Ci kompleksową i wspartą nowoczesną technologią obsługę kadrowo-płacową, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na kluczowych obszarach swojego biznesu. Wyeliminujesz zbędną biurokrację, a jednocześnie będziesz mieć pewność, że prowadzimy Twoje sprawy terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zainteresowany? 

Napisz do nas

Rekrutacje i IT Contracting

Uważasz, że znalezienie, przyciągnięcie i utrzymanie dobrych pracowników IT jest trudne? Skorzystaj z naszego wsparcia. Zapewniamy dostęp do wyspecjalizowanej kadry IT w ramach usługi rekrutacji personelu, którą możemy rozszerzyć o zatrudnienie zewnętrzne. 

Napisz do nas

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Jak pracujemy?

Planowanie

Sprecyzowanie potrzeb rekrutacyjnych

Definiowanie i kalibracja: umiejętności, osobowości, wykształcenia i kryteriów kwalifikacyjnych

Projektowanie

Ułożenie procesu

Określenie harmonogramu rekrutacji

Wybór narzędzi

Ustalenie wskaźników dotyczących realizacji projektu oraz komunikacji i raportowania

Wyszukiwanie

70%

Wyszukiwanie bezpośrednie - SEO/Boolean/X-Ray

Kampanie rekrutacyjne w mediach społecznościowych

Content/video marketing

Polecenia. Headhunting

Grywalizacja

 

30%

Oferty pracy

Baza kandydatów

Dopasowanie

Weryfikacja telefoniczna

Wywady behawioralne

Testy

Udzielanie informacji zwrotnej

Raport dotyczący pasujących kwalifikacji i cech umiejętności miękkich

Zatrudnienie

Rozmowy kwalifikacyjne kandydatów z klientem

Wybór pracownika

Onboarding

Analiza Talent Pool

Ilościowe badania dostępności kandydatów 30% aktywni vs. 70% pasywni kandydaci STRATEGISE - FIND - ENGAGE

Narzędzia

Traffit, Thomas, Google Analytics, Landing pages

Sprawdź jak przyczyniamy się do rozwoju naszych Klientów!

 

Projekt: rozbudowa zespołu Procurement w centrum usług wspólnych; zatrudnienie specjalistów i senior specjalistów ze znajomością języka niemieckiego.

 

Rozwiązanie: uruchomienie dedykowanego zespołu rekrutacyjnego; zastosowanie procesu poszukiwań bezpośrednich oraz wsparcie kampaniami w mediach społecznościowych.

 

Rezultaty: identyfikacja i rekomendacja 70 kandydatów spełniających kryteria selekcyjne w okresie 3 tygodni od startu projektu; zatrudnienie 20 specjalistów zgodnie z przyjętym harmonogramem Klienta.

 

Projekt: przejęcie odpowiedzialności za bieżącą rekrutację, zatrudnienie pracowników oraz pełną obsługę kadrowo – płacową; opracowanie benchmarku wynagrodzeń; minimalizacja ryzyka i skali rotacji oraz niewłaściwego dopasowania kandydatów do organizacji.

 

Rozwiązanie: wdrożenie rozwiązania hybrydowego bazującego na architekturze RPO oraz Temp to Hire wspartego dedykowanym modułem ATS (monitoring procesu rekrutacji i zatrudnienia, onboarding oraz raportowanie).

 

Rezultaty: zbudowanie zespołu pracowników produkcyjnych (50 osób) oraz rekrutacja kadry zarządzającej - kierownik magazynu, kierownik produkcji, plant manager; bieżące utrzymanie zatrudnienia w formule Temp to Hire; pełne wsparcie w zakresie rekrutacji i zarządzania pracownikami.

 

 

Projekt: rekrutacja masowa agentów ds. obsługi klienta (ze znajomością języków obcych) do nowo powstającego centrum usług.

 

Rozwiązanie: zbudowanie dedykowanej bazy danych kandydatów na podstawie analizy dostępności kandydatów per język obcy; wdrożenie procesu rekrutacyjnego bazującego na architekturze rozwiązania RPO (dedykowany moduł ATS); realizacja dedykowanej kampanii marketingowej w mediach społecznościowych (targetowanie odbiorców i geolokalizacja).

 

Rezultaty: zatrudnienie w pierwszej fali rekrutacyjnej (3 miesiące) 72 kandydatów; zbudowanie bazy kandydatów (w tym z orzeczoną niepełnosprawnością) pod przyszłe potrzeby rekrutacyjne.

 

Projekt: przejęcie odpowiedzialności za bieżącą rekrutację zespołów specjalistów ds. dokumentacji oraz średniego szczebla kierowniczego (w tym osoby z orzeczoną niepełnosprawnością); minimalizacja ryzyka i skali rotacji oraz niewłaściwego dopasowania kandydatów do organizacji.

 

Rozwiązanie: wdrożenie rozwiązania hybrydowego bazującego na architekturze RPO oraz Temp to Hire wspartego dedykowanym modułem ATS (monitoring procesu rekrutacji i zatrudnienia, onboarding oraz raportowanie).

 

Rezultaty: bieżące utrzymanie zatrudnienia w formule Temp to Hire na poziomie 120 – 140 FTE, tygodniowa rekomendacja 10 kandydatów, przyrost zatrudnienia na poziomie 5 – 7 osób tygodniowo.

Wykorzystaj nasze doświadczenie! Skontaktuj się z nami

Co nas wyróżnia?

Nie jesteśmy korporacją - działamy szybko i skutecznie

 

Klienci uważają, że mamy unikalną umiejętność łączenia szybkości z jakością. Jesteśmy nastawieni na szybkie podejmowanie decyzji i adoptowanie nowych technologii.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

 

Najpierw poznajemy, potem tworzymy rozwiązania. Nigdy w innej kolejności.

Zaufały nam największe marki z całego świata

 

Jesteśmy bliscy naszym Klientom.  Budujemy silne relacje dzięki zaufaniu.

90% Klientów poleca nas innym firmom

 

Rekomendacje to dla nas najcenniejsza nagroda.

Zaufali nam

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.