Aktualności

Dołączyliśmy do programu wolontariatu kompetencyjnego „Misja praca”!

We współpracy z Polskim Forum HR nasi pracownicy realizują program w ramach wolontariatu kompetencyjnego „Misja praca”. Dzięki niemu możemy wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenia nabyte w trakcie pracy zawodowej do pomagania potrzebującym. 

 

Rozpoczęliśmy właśnie zajęcia z wychowankami placówek opieki zastępczej, którzy mają różne problemy związane ze skutecznym wejściem na rynek pracy.

 

Naszym celem jest zdobycie przez uczestników warsztatów nowych kompetencji społecznych i emocjonalnych, pozwalających zbudować pozytywny obraz samego siebie oraz  przygotowanie ich do samodzielnego podjęcia pracy. Zaczynamy od procesu poszukiwania pracy, poprzez proces rekrutacyjny, aż po adaptację w nowym miejscu pracy, a na koniec umożliwiamy naszym beneficjentom praktyki/staże w zakładach pracy z nami współpracujących.

 

W piątek 28 października odbyły się w naszym biurze pierwsze warsztaty w ramach programu.

 

- Młodzież, którą mam przyjemność szkolić jest bardzo otwarta na nowe działania i możliwości. Świetnie się spisują, angażują w wykonywane ćwiczenia oraz pomagają mi sprawić, że zajęcia przebiegają w super atmosferze. Jest mi bardzo miło, że mogę wziąć udział w tym projekcie i wspomóc moich podopiecznych w realizacji ich celów strategicznych – mówi Kamila Czarnomska, jedna z naszych wolontariuszek.

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.