Aktualności

Doradca Kariery & Trener Rynku Pracy na naszym pokładzie!

Do naszego zespołu dołączyła Kamila Czarnomska - Doradca Kariery & Trener Rynku Pracy. Kilka lat temu szukając pracy, popełniła każdy możliwy błąd uniemożliwiający podjęcie stałego zatrudnienia.

 

Wszystko się zmieniło, kiedy rozpoczęła współpracę z jedną z największych firm doradczych w Polsce. Dzięki niej zdefiniowała co robiła źle i poznała najlepsze rozwiązania, które wraz z poradami z zakresu HR, przekazywała swoim klientom. Zaufało jej ponad 4000 specjalistów oraz managerów średniego i wysokiego szczebla z różnych branż.

 

Dziś jako doradca wspiera innych w budowaniu strategii poruszania się po rynku pracy, uwzględniając jego „ukryte” elementy, pomaga stworzyć skuteczne CV  oraz wykreować rozpoznawalną markę osobistą. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się podczas prowadzonych warsztatów oraz treningów kariery. Pomaga również przedsiębiorcom w zarządzaniu relacjami z klientami i wypracowaniu skutecznych programów sprzedażowych. Prywatnie i służbowo uwielbia poznawać historie innych ludzi, szukając w nich inspiracji i motywacji do dalszego działania.

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.