Jobhouse Kariera

Scroll down

Kim jesteśmy?

Naszą misją jest łączenie ludzi – pracodawców z najlepszymi pracownikami i pracowników z najlepszymi pracodawcami, aby mogli realizować swoje cele.

 

W Jobhouse skutecznie łączymy misję pomagania ludziom z rezultatami biznesowymi. Znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród agencji pracy w województwie pomorskim w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu 2017. Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie dla najlepszych rekruterów Perły HR. Nasza Prezes zdobyła tytuł Biznesowoman Roku 2016.
Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR – stowarzyszenia zrzeszającego najlepsze agencje pracy w Polsce.

 

Naszymi klientami są m.in. Mateusz Grzesiak, Agnieszka Kaczorowska, Uber, Babyliss czy Sephora. Prowadzimy także rekrutacje do tak egzotycznych zakątków świata jak Katar czy Malediwy.

 

Zobacz jak pracujemy!

Poznaj nasze wartości, którymi kierujemy się na co dzień.

Współpraca

Praca zespołowa jest filarem naszej kultury firmowej. Pracujemy w duchu partnerstwa i zaufania, wierząc, że sukces osobisty przekłada się na sukces wspólny. Każdy w zespole może liczyć na pomoc i wsparcie. Dzielimy się wiedzą i uczymy od siebie. Promujemy wzajemny szacunek, otwartą komunikację i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Budujemy również długofalowe relacje z klientami i partnerami, opierając je o życzliwość i rozumienie potrzeb. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, przywiązując szczególną wagę do obopólnej satysfakcji ze współpracy.

Pasja i zaangażowanie

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, bo lubimy to co robimy. Pasja jest inspirującą siłą, która motywuje nas do ciągłych działań, odkrywania nowych możliwości i spełniania marzeń własnych oraz naszych klientów. W stosunku do realizowanych projektów wykazujemy się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, entuzjazmem i pozytywną energią. Jesteśmy aktywni i zdeterminowani w realizacji powierzonych zadań i uwielbiamy nowe wyzwania. Czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Zorientowanie na cel

Wytrwale dążymy do celu, konsekwentnie realizujemy zadania. Cechuje nas odwaga w działaniu i realizacji planów. Dążymy do bycia najlepszymi w swojej dziedzinie. Nieustannie monitorujemy swoje wyniki i obserwujemy otoczenie biznesowe. Uważamy, że problemy są po to, by je rozwiązywać. Potrafimy pozytywnie motywować siebie i innych, nie zgadzamy się na brak ambicji, wiary we własne możliwości i negatywne nastawienie. Wyciągamy wnioski ze wszystkich sukcesów i porażek, dążymy do ulepszania siebie i całej organizacji. Pamiętamy, że dobre wyniki indywidualne przekładają się na rezultaty całej firmy, a te pozwalają na jej dalszy rozwój, realizację nowych przedsięwzięć biznesowych i społecznych oraz lepsze warunki pracy dla wszystkich pracowników. Zwracamy więc uwagę na osiąganie jak najwyższych wyników naszej firmy oraz optymalizujemy koszty codziennej działalności.

Zaufanie, uczciwość i odpowiedzialność

Jesteśmy godni zaufania, uczciwi i odpowiedzialni we wszystkich naszych działaniach. Przy podejmowaniu codziennych decyzji w pierwszej kolejności odwołujemy się do powszechnie obowiązujących zasad i wartości. Dotrzymujemy zobowiązań, działamy w sposób przejrzysty, z zachowaniem wysokich standardów etycznych i dbamy o zgodność z przepisami. Dokładamy wszelkich starań, aby postępować uczciwie wobec pracowników i partnerów biznesowych. Uczciwie informujemy o postępach i trudnościach realizowanych projektów. Sukces naszych przedsięwzięć biznesowych zależy od dbałości o utrzymanie zaufania ze strony naszych klientów.

Innowacyjność i profesjonalizm

Wprowadzanie innowacji to klucz do naszego sukcesu. Nieustannie udoskonalamy nasz sposób działania w celu zdobywania wysokiej pozycji na rynku. Tworzymy klimat sprzyjający innowacjom, które motywują pracowników i dają radość z pracy. Ważne jest dla nas doskonalenie się. Wiemy, że kto nie idzie do przodu, ten się cofa, dlatego jesteśmy otwarci na zmiany, nieustannie się dokształcamy i szukamy inspiracji w otaczającym nas świecie. Robimy wszystko, aby poziom naszych usług oraz profesjonalizm działania w pełni zaspokajał oczekiwania naszych klientów oraz współpracujących z nami partnerów. Szukamy dialogu z naszymi partnerami biznesowymi w celu nawiązania długoterminowej współpracy owocującej wzajemnymi korzyściami. We wszystkim co robimy zobowiązujemy się do zachowania najwyższej jakości.

Jak wygląda proces rekrutacji

Stanowiska specjalistyczne

Jeżeli zastanawiasz się nad nowymi możliwościami, jesteś zmęczony swoją obecną pracą, chcesz, aby następna była krokiem w kierunku zawodowej samorealizacji - zajrzyj do nas!

 

Chcąc znaleźć z nami nową pracę przygotuj się na następujące etapy rekrutacji:

Aplikacja

Wypełnienie formularza aplikacyjnego zajmuje około 3 minut. Chcąc aplikować na więcej niż jedno stanowisko, musisz wypełnić osobny formularz dla każdego z nich. Otrzymasz potwierdzenie, kiedy tylko Twoje zgłoszenie do nas dotrze.

Kontakt z rekruterem

Rekruter odpowiada na Twoje zgłoszenie (telefonicznie lub mailowo) - jeśli uznamy, że spełniasz nasze wymagania, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Rozmowa kwalifikacyjna

Na spotkaniu porozmawiasz z Rekruterem. Spotkasz się z nimi w siedzibie Jobhouse lub na Skype / WhatsApp. Zastanów się, co chcesz nam powiedzieć o sobie i swoim doświadczeniu zawodowym. Oczekujemy, że dasz się poznać jako profesjonalista, który w krótkiej rozmowie jest w stanie zaprezentować swoje najmocniejsze strony. Udzielimy Ci jak najwięcej informacji. Jeżeli przejdziesz pozytywnie spotkanie z nami, czeka Cię rozmowa u Klienta.

Rozmowa u Klienta

Cały czas będziesz miał z nami kontakt i będziesz informowany o szczegółach. Rekruter doradzi Tobie jak przygotować się na spotkanie.

Rozmowa kwalifikacyjna

Na spotkaniu porozmawiasz z Rekruterem. Spotkasz się z nimi w siedzibie Jobhouse lub na Skype / WhatsApp. Zastanów się, co chcesz nam powiedzieć o sobie i swoim doświadczeniu zawodowym. Oczekujemy, że dasz się poznać jako profesjonalista, który w krótkiej rozmowie jest w stanie zaprezentować swoje najmocniejsze strony. Udzielimy Ci jak najwięcej informacji. Jeżeli przejdziesz pozytywnie spotkanie z nami, czeka Cię rozmowa u Klienta.

Rozmowa u Klienta

Cały czas będziesz miał z nami kontakt oraz dostęp do szczegółowych informacji. Rekruter doradzi Tobie jak przygotować się na spotkanie.

Feedback

Na pewno nie zostawimy Cię bez odpowiedzi, nawet jeśli okaże się, że nie jest to miejsce dla Ciebie, poinformujemy Cię o wyniku rekrutacji. Możesz na nas liczyć w przypadku podobnych rekrutacji!

Zatrudnienie

Cieszymy się, że udało nam się połączyć kolejnego pracownika z pracodawcą! Będzie nam miło jeśli po okresie próbnym skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich wrażeniach!

Prace dodatkowe

Wysłanie zgłoszenia

Nie wymagamy pełnego CV. Wystarczy krótkie zgłoszenie, zawierające tylko Twoje podstawowe dane – imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zadzwoń, napisz SMS, wyślij do nas wiadomość na Facebooku, LinkedIn lub kliknij APLIKUJ w ogłoszeniu o pracę.

Rozmowa telefoniczna

Rekruter zadzwoni do Ciebie, aby przeprowadzić rozmowę i umówić termin spotkania oraz odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące oferty pracy. Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. 

Zatrudnienie

Podpisujesz umowę z Jobhouse na ustalony zakres obowiązków i konkretny czas. Wszystko możemy załatwić online jeżeli zarejestrujesz się u nas w systemie.

Zostajesz u nas w bazie

Będziesz miał pierwszeństwo przy wszystkich podobnych ofertach pracy!

Jeżeli nie znalazłeś interesującej Cię oferty u nas na stronie zawsze możesz do nas napisać!

 

Nie poddawaj się! Zaglądaj do nas!

Dlaczego warto z nami pracować?

Samodzielność

Nie jesteśmy korporacją, dzięki temu przepływ informacji jest u nas dużo szybszy. Pozwala to też naszym pracownikom na większą elastyczność i możliwość niezależności w realizacji założonych celów.

 

Wpływ na firmę

Praca zespołowa jest filarem naszej kultury firmowej. Wymieniamy się doświadczeniem i nowymi pomysłami, co sprawia, że każdy z nas ma wpływ na przyszłość, rozwój i zmiany w naszej firmie.

 

Rozwój

Oferujemy możliwość udziału w ciekawych szkoleniach, a jako zespół jesteśmy nastawieni na dzielenie się wiedzą i wzajemną naukę.

#JobhouseTeam

Nasz zespół działa w oparciu o zasady wzajemnego szacunku, otwartej komunikacji, życzliwości, zrozumienia potrzeb, zarówno do Klientów, jak i do siebie nawzajem. Lubimy spędzać ze sobą czas, dlatego organizujemy wspólne przedsięwzięcia i cieszymy się ze swojego towarzystwa.

 

Work-Life balance

W Jobhouse wierzymy, że równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest istotnym czynnikiem wpływającym na szczęście naszego zespołu, dlatego nie pracujemy po godzinach, a firma wspiera nas w realizacji pozazawodowych pasji.

 

Wizerunek na rynku pracy

Jako eksperci w branży HR jesteśmy często zapraszani do wypowiedzi w mediach. Występowaliśmy m.in. w Pytaniu na Śniadanie, Dzień dobry Polsko, Superstacji, Polsat News, magazynie Glamour, Be Active, Pulsie Biznesu, a także w licznych programach radiowych. Jeżeli chcesz wzmocnić swoją markę osobistą w branży rekrutacyjnej, Jobhouse to miejsce dla Ciebie.

Dołącz do nas! Jesteśmy otwarci zarówno na osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rekrutacją, jak i doświadczonych graczy!

Biuro Warszawa

warszawa@jobhouse.pl

Biuro Gdańsk

gdansk@jobhouse.pl

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.