Aktualności

Kolejne wyróżnienie w naszych rękach!

Podczas tegorocznej gali Pracodawców Pomorza zostaliśmy wyróżnieni w kategorii Przedsiębiorca Odpowiedzialny i Wrażliwy Społecznie 2019! To szczególna nagroda, bo hołduje idei solidarnego społecznie biznesu, odpowiedzialności, zaufania i uczciwości, zarówno w relacjach z pracownikami, jak i Klientami.

 

- Dziękuję za to wyróżnienie w imieniu całego #JobhouseTeam, który realizuje naszą misję pomagania na coraz większą skalę. Mam nadzieję, że ta nagroda zainspiruje także innych przedsiębiorców do bycia odpowiedzialnymi i wrażliwymi społecznie. Bo otwarte serce i rezultaty biznesowe mogą iść w parze – mówi Natalia Bogdan, prezes naszej firmy.

 

Tegoroczna Gala Evening Pracodawców Pomorza odbyła się 14 lutego w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amber Expo w obecności największych osobistości biznesu, nauki, kultury, polityki i mediów.

 

Galę prowadzoną przez Piotra Świąca i Tomasza Podsiadłego uświetnił występ teatralny gościa specjalnego Andrzeja Seweryna, złożony z fragmentów sztuk autorstwa Williama Szekspira. Narratorem tego segmentu był Prof. Jerzy Limon, twórca Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Oprawę muzyczną wydarzenia zrealizował Sergiej Kriuczkow i Riverboat Ramblers Swing Orchestra. Wyjątkowym upominkiem dla uczestników była książka autorstwa Łukasza Klinke pt. „Andrzej Seweryn. Ja prowadzę!”

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.