Aktualności

Komunikat / заява

Otrzymaliśmy niepokojące informacje, iż osoba, która nie jest zatrudniona w naszej firmie, podszywa się pod Jobhouse, oferując wyjazd do pracy zagranicą i pobiera opłaty za pośrednictwo. Co więcej, podaje kontakt bezpośrednio do naszej firmy.

Pragniemy poinformować, że Jobhouse nie jest odpowiedzialny za tego typu oferty. Nigdy nie pobieramy żadnych opłat od osób poszukujących pracy, a wszystkie oferty zatrudnienia, w których pośredniczymy, widoczne są na naszej stronie www.jobhouse.pl.

Informujemy, że złożyliśmy zawiadomienie do właściwych organów o możliwości popełnienia przestępstwa w wyżej opisanej sprawie.

Prosimy o czujność, jeśli spotkają się Państwo z podobną ofertą, prosimy o poinformowanie nas o tym.

 

Ми отримали тривожну інформацію про те, що особа, яка не працює в нашій компанії, видає себе за роботу, пропонує поїздку на роботу за кордон та стягує плату за агентські послуги. Більше того, він контактує безпосередньо з нашою компанією.

Зверніть увагу, що Jobhouse не несе відповідальності за такий тип пропозицій. Ми ніколи не стягуємо жодних зборів з тих, хто шукає роботу, і всі пропозиції, які ми опосередковуємо, видно на нашому веб-сайті www.jobhouse.pl.

Зверніть увагу, що ми подали повідомлення компетентним органам про можливість вчинення злочину у вищеописаній справі.

Будьте пильні, якщо ви натрапите на подібну пропозицію, повідомте нас.
 
Natalia Bogdan
Natalia Bogdan
Prezes Zarządu Jobhouse

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.