Aktualności

Metropolitarne Targi Pracy w AmbeExpo w Gdańsku

27 kwietnia w Amber Expo w Gdańsku odbyły się Metropolitarne Targi Pracy.

 

Metropolitalne targi pracy to jedno z najważniejszych wydarzeń branży HR w Polsce, więc naszej firmy nie mogło na nich zabraknąć. Dzięki doskonałej współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Gdańsku, nasza firma nie występowała na targach tylko w roli wystawcy, gdzie prezentowaliśmy aktualne oferty pracy i rozmawialiśmy z naszymi klientami i potencjalnymi pracownikami.

 

Tuż obok stoisk wystawienniczych powstała Aleja Rekrutacji, czyli specjalna strefa dla osób wchodzących na rynek pracy.

 

Była ona w całości poświęcona procesom związanym z poszukiwaniem zatrudnienia. Nasi doradcy udzielali wskazówek jak przygotować się do rozmów kwalifikacyjnej, przeprowadzali symulację takiej rozmowy i udzielali porad jak najlepiej odpowiedzieć na zadawane przez pracodawcę pytania.

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.