Aktualności

Nagroda Perły HR dla naszego pracownika!

27 października 2016 w Warszawie odbyła się gala Wieczór Rekrutera. Kulminacyjnym punktem wieczoru było wręczenie Pereł HR – wyróżnień dla najlepszych rekruterów w branży. Nasz Starszy Specjalista ds. Rekrutacji, Agnieszka Borowa otrzymała statuetkę w kategorii Konsultant Roku – Rekrutacja Tymczasowa.

 

Perły HR to pierwszy w Polsce konkurs skierowany do specjalistów i firm zajmujących się dostarczaniem szeroko rozumianych usług HR. Ideą Konkursu jest integracja środowiska rekrutacyjnego i stworzenie szansy promocji jego potencjału. Jury poszukuje wartościowych osób, dbających na co dzień o dobry wizerunek i rozwój branży.

 

Serdecznie gratulujemy Agnieszce i zachęcamy to sprawdzenia co mówi ona na temat swojej pracy na co dzień oraz co powiedziała zaraz po odebraniu statuetki.

 

- Praca rekrutera jest bardzo ważna i odpowiedzialna z wielu powodów. Pierwszy i chyba najważniejszy to taki, że jest to praca z ludźmi i dla ludzi. Moim celem jest łączenie Pracodawców z Pracownikami – pomoc klientom w znalezieniu odpowiednich osób do pracy, a kandydatom – wymarzonego miejsca zatrudnienia.

Rola rekrutera nabiera szczególnego znaczenia gdy uświadomimy sobie, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma praca - jest ona bowiem nie tylko źródłem zarobkowania, ale daje poczucie spełnienia, możliwość samorealizacji, a wreszcie może być szansą na sukces i lepsze życie. To ja – z racji wykonywanego zawodu – mam wpływ na życie ludzi, z którymi się spotykam na co dzień  - mogę im zaoferować bardziej atrakcyjną pracę niż mają aktualnie albo pomóc osobie niezatrudnionej, ograniczając w ten sposób skutki bezrobocia (indywidualne, psychospołeczne, ekonomiczne, polityczne) – mówi Agnieszka Borowa

 

- Nie spodziewałam się tego wyróżnienia, zwłaszcza że miałam tak dużą konkurencję. Ogromnie się cieszę, że moje osiągnięcia zawodowe zostały zauważone i docenione przez specjalistów z branży. Tak naprawdę to, że mogłam się znaleźć dziś wśród Państwa zawdzięczam firmie w której na co dzień pracuję, czyli Agencji Pracy Jobhouse. Bez wsparcia i warunków, jakie tworzy Jobhouse nie byłoby to możliwe. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu – dodała po otrzymaniu nagrody.

 

 

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

 

Dział Handlowy

Elżbieta Kryńska

kom. +48 882 196 394

elzbieta.krynska@jobhouse.pl

 

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.