Aktualności

Nasze warsztaty podczas Eddu Camp – największej edukacyjnej imprezie w Polsce!

Za nami Eddu Camp, największa impreza edukacyjna w Polsce prowadzona przez Mateusza Grzesiaka, która w dniach 20-22 sierpnia odbywała się w Gdańsku. Eddu Camp to trzy dni nauki najskuteczniejszych narzędzi psychologicznych. Podczas wydarzenia poruszane były tematy relacji, samorealizacji, zarządzania, sprzedaży oraz marketingu. My byliśmy nie tylko partnerem tej imprezy, ale także mieliśmy na niej swoje przysłowiowe pięć minut.
Natalia Bogdan, prezes Jobhouse oraz Kamila Czarnomska, nasz Doradca Kariery & Trener Rynku Pracy poprowadziły warsztaty pt. Jak stworzyć odpowiedni wizerunek na rynku pracy.

 

Mówiły m.in. o dress code - jak ubierać się do pracy i na rozmowę kwalifikacyjną, relacjach - jak dzięki networkingowi wzmacniać swoją pozycję w obecnej pracy i na rynku, jakie zachowania są pożądane przez pracodawców, social media - o wizerunku online na Facebooku, Linkedin, Goldenline oraz CV, dając wskazówki dla poszukujących zatrudnienia, jak i osób, które chcą się rozwijać w swojej obecnej pracy. Nie zabrakło także mnóstwa ciekawych case study!

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.