Aktualności

NIE PRZYJMUJ W CIEMNO! PRZETESTUJ ZANIM ZATRUDNISZ!

INFORMACJA PRASOWA

Warszawa, 18-04-2017

 

NIE PRZYJMUJ W CIEMNO! PRZETESTUJ ZANIM ZATRUDNISZ!

Według Goldenline.pl koszt tylko jednej nieudanej rekrutacji to ponad 36.000 zł! Nie mówiąc o czasie i energii poświęconej na poszukiwania, wdrożenie i przeszkolenie nieodpowiednich pracowników. Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto!

Przetestuj kandydata zanim go zatrudnisz!

 

Przetestuj pracownika zanim go awansujesz!

 

Przetestuj siebie zanim zmienisz pracę!

 

Jobhouse jako pierwsza agencja rekrutacyjna na Pomorzu / jedna z pierwszych w Polsce oferuje testy Thomas International jako dodatkową formę weryfikacji kandydatów. Testy Thomasa to idealny sposób, aby poznać predyspozycje zawodowe kandydatów do pracy, obecnych pracowników w drodze do awansu oraz osób, które zastanawiają się nad własną ścieżką rozwoju zawodowego.

Testy Thomasa to jedno z najstarszych narzędzi psychometrycznych stosowane od 35 lat w ponad 100 krajach na całym świecie. W zależności od potrzeb Klienta oferowane są 3 rodzaje testów, których wypełnienie odbywa się online i zajmuje od kilku do kilkudziesięciu minut, a wyniki wraz z interpretacją dostarczane są w dowolnym języku w ciągu 24 godzin.

 

Trzy testy jeden cel

 

Pierwszy z testów „JOB” przeznaczony jest dla pracodawcy i pozwala stworzyć profil idealnego kandydata na dane stanowisko.

 

Drugi test „PPA”, wypełniany jest przez kandydata. Dzięki testowi otrzymujemy informacje dotyczące inteligencji emocjonalnej oraz stylu zachowania osoby w sytuacjach zawodowych. Dowiadujemy się, jakie są jej mocne strony i ograniczenia, w jaki sposób się komunikuje, czy potrafi działać samodzielnie, co ją motywuje. Aby ocenić, który z kandydatów najlepiej odpowiada oczekiwaniom pracodawcy, porównujemy wyniki PPA z wynikami JOB.

 

Trzeci test „GIA” dotyczy tzw. inteligencji płynnej kandydata. Badamy rozumowanie i porównywanie elementów, posługiwanie się liczbami, znaczenie słów oraz orientację przestrzenną. Dzięki testowi będziemy mogli wybrać kandydata posiadającego umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i procedur oraz reagowania na zmiany, co pomoże w przyszłości na zmaksymalizowanie jego wydajności dla dobra firmy.

- Z badań wynika, że aż 4 na 5 kandydatów kłamie w CV[1]. Na rozmowach kwalifikacyjnych najczęściej wygrywają osoby, które potrafią lepiej się sprzedać. Dzięki testom Thomasa widzimy czarno na białym cechy i predyspozycje kandydatów. Testu nie da się oszukać, a niewprawionego rekrutera, niestety tak. Jeżeli chcemy mieć 100% pewność, czy dana osoba się sprawdzi, polecam powierzenie rekrutacji profesjonalistom i uzupełnienie jej o testy Thomasa – uzasadnia Natalia Bogdan, właścicielka i prezes zarządu agencji rekrutacyjnej Jobhouse.

 

Więcej informacji: www.thomas.jobhouse.pl

 

Kontakt dla mediów: Dorota Steliga, tel. 512 949 039, e-mail: d.steliga@agencjafaceit.pl

 

 

[1] http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90443,20111570,czterech-na-pieciu-kandydatow-klamie-w-cv.html

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.