Aktualności

Nowy Dyrektor Zarządzający Jobhouse

Leszek Kurycyn 1 września objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Jobhouse. Od tego momentu jest odpowiedzialny wraz z zespołem za realizację strategii dalszego rozwoju firmy. Utworzenie nowej funkcji w strukturach Jobhouse jest odpowiedzią na jej dynamiczny rozwój w ostatnich latach.

 

Leszek Kurycyn ma wieloletnie doświadczenie w największych międzynarodowych firmach rekrutacyjnych. W latach 2004-2011 zajmował stanowiska managerskie w ManpowerGroup. Od roku 2007 do 2011 pełnił rolę Dyrektora Operacyjnego Manpower Professional na Polskę i Rumunię, a w 2011 roku stanął na czele nowopowstałej marki Experis. W latach 2012-2017 był natomiast Dyrektorem Operacyjnym Randstad Professionals i członkiem ścisłego kierownictwa Randstad Polska.

 

– Realizując nową strategię, będziemy koncentrować się na tworzeniu wartości i dostarczaniu udoskonalonych rozwiązań HR, dzięki którym nasi klienci otrzymają nowe możliwości osiągania przewagi konkurencyjnej. Konsekwentnie będziemy rozwijać i szerzej udostępniać, zarówno naszym klientom, jak i kandydatom, nowoczesne technologie i platformy mobilne, tak aby realizowane procesy, były jeszcze bardziej efektywne i przyjazne. Znaczną część uwagi poświecimy na wzrost przychodów, realizowany głównie poprzez sukcesywną ekspansję na rynku krajowym i zagranicznym. – mówi Leszek Kurycyn, Dyrektor Zarządzający Jobhouse. Dodaje: Jobhouse to firma z ogromnym potencjałem rozwoju, która nieustannie rozszerza swoją działalność o nowe usługi i rynki. To dla mnie ekscytujące wyzwanie, do którego podchodzę z dużym entuzjazmem i licznymi pomysłami. Cieszę się, że będę miał możliwość pracować z tak profesjonalnym i zgranym zespołem.

 

Jobhouse to ogólnopolska agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego o międzynarodowym zasięgu ze 100% polskim kapitałem.  Firma w 2017 roku znalazła się na 5 miejscu w Polsce wśród agencji zatrudnienia w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm Gazele Biznesu, otrzymała także wyróżnienie w konkursie dla najlepszych rekruterów Perły HR, a jej właścicielka i Prezes Zarządu – Natalia Bogdan – zdobyła tytuł Bizneswoman Roku 2016 w konkursie organizowanym przez Olgę Kozierowską i Sukces Pisany Szminką.

 

Wierzę, że odpowiedni ludzie pojawiają się w naszym życiu, gdy jesteśmy na to gotowi. Od dłuższego czasu myślałam o podjęciu współpracy z osobą, która pomoże mi w zarządzaniu i dalszym rozwoju firmy. Leszek ujął mnie podobną do mojej historią, pozytywnym nastawieniem i ogromnym profesjonalizmem. Dobrze odebrał go także mój zespół, a opinia moich współpracowników jest dla mnie bardzo ważna. Wierzę, że razem przeniesiemy Jobhouse i cały sektor usług HR na jeszcze wyższy poziom. – mówi Natalia Bogdan, Prezes Jobhouse. Dodaje: Jestem przekonana, że bogate doświadczenie, a także innowacyjne pomysły Leszka przyczynią się do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju firmy i umacniania jej pozycji w Polsce i na świecie.

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.