Oferty dedykowane Sprawdź nasze specjalne rekrutacje!

Scroll down

Praca w branży lotniczej

Pracuj dla niekwestionowanego lidera branży lotniczej, będącego częścią międzynarodowej rodziny zatrudniającej ponad 140 tys. pracowników na całym świecie.

 

Nie potrzebujesz specjalizacji, ukierunkowanego wykształcenia i wieloletniego doświadczenia! Co więcej, jak tylko poznamy Cię bliżej, przygotujemy Cię do wykonywanego zawodu, a swoje umiejętności będziesz mógł dalej rozwijać podczas szkoleń w SKY ACADEMY

 

Jeśli tylko jesteś osobą zorganizowaną, chętną do pracy, mającą zdolności manualne, CZEKAMY NA CIEBIE! Tu liczy się dokładność, a nie szybkość!

Czytaj więcej

Praca w Amazon

Praca dla osób posługujących się biegle językiem włoskim, francuskim lub niemieckim!

 

Szukamy pracowników działu analizy danych dla firmy AMAZON. Pracuj dla niekwestionowanego lidera branży handlowej na świecie. Jeśli komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (min. B1), dobrze obsługujesz komputer i znasz program MS Excel, dbasz o szczegóły i posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy - APLIKUJ!

Czytaj więcej

Praca w USA

Wysokie zarobki, możliwość wyjazdu z rodziną, załatwienie formalności związanych ze zdobyciem Zielonej Karty czy pokrycie kosztów przelotu i zakwaterowania – na to mogą liczyć polscy kierowcy C+E podejmujący pracę w USA.

Czytaj więcej

Praca u wiodącego producenta drzwi

Szukamy stolarzy, lakierników, operatorów maszyn prostych i złożonych oraz magazynierów do pracy w Bolszewie u wiodącego producenta drzwi!

 

Osobom z doświadczeniem oferujemy nawet 4500 zł netto/mc oraz bonusy: 1000 zł za przejście do nas i do 3000 zł za polecenie kolegi!

Czytaj więcej
Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.