Oferty dedykowane Sprawdź nasze specjalne rekrutacje!

Scroll down

Praca w branży lotniczej

Pracuj dla niekwestionowanego lidera branży lotniczej, będącego częścią międzynarodowej rodziny zatrudniającej ponad 140 tys. pracowników na całym świecie.

 

Nie potrzebujesz specjalizacji, ukierunkowanego wykształcenia i wieloletniego doświadczenia! Co więcej, jak tylko poznamy Cię bliżej, przygotujemy Cię do wykonywanego zawodu, a swoje umiejętności będziesz mógł dalej rozwijać podczas szkoleń w SKY ACADEMY

 

Jeśli tylko jesteś osobą zorganizowaną, chętną do pracy, mającą zdolności manualne, CZEKAMY NA CIEBIE! Tu liczy się dokładność, a nie szybkość!

Czytaj więcej

Praca w Amazon

Praca dla osób posługujących się biegle językiem włoskim, francuskim lub niemieckim!

 

Szukamy pracowników działu analizy danych dla firmy AMAZON. Pracuj dla niekwestionowanego lidera branży handlowej na świecie. Jeśli komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (min. B1), dobrze obsługujesz komputer i znasz program MS Excel, dbasz o szczegóły i posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy - APLIKUJ!

Czytaj więcej

Praca w USA

Wysokie zarobki, możliwość wyjazdu z rodziną, załatwienie formalności związanych ze zdobyciem Zielonej Karty czy pokrycie kosztów przelotu i zakwaterowania – na to mogą liczyć polscy kierowcy C+E podejmujący pracę w USA.

Czytaj więcej

Płatny Staż Sprzedaż/Marketing

Szukamy pełnych pasji studentów i absolwentów kierunków technicznych na staż w zespole Milwaukee. Dzięki Graduate Leadership Development Programme w TTI Group możesz zostać jednym z jej liderów.

 

To wspaniała okazja do nauki i rozwoju zawodowego i osobistego. Dodatkowo za udział w programie otrzymasz bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy i liczne benefity!

Czytaj więcej

Praca w Belgii

Marzy Ci się praca zagranicą? Zawsze chciałeś zarabiać w euro? Mamy dla Ciebie dobrą widomość. Rekrutujemy dla naszych klientów w Belgii.

 

Jeśli tylko znasz j. angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym, a jest to  warunek konieczny i posiadasz doświadczenie na danym stanowisku to CZEKAMY NA CIEBIE!

Czytaj więcej
Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.