Oferty dedykowane Sprawdź nasze specjalne rekrutacje!

Scroll down

Praca w branży lotniczej

Pracuj dla lidera branży lotniczej, który zapewnia obsługę naziemną kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata! 

 

Nie potrzebujesz specjalizacji, ukierunkowanego wykształcenia i wieloletniego doświadczenia! 

 

Jeśli tylko jesteś osobą zorganizowaną i chętną do pracy - CZEKAMY NA CIEBIE! 

 

 

Czytaj więcej

Praca w Amazon

Praca dla osób posługujących się biegle językiem włoskim, francuskim lub niemieckim!

 

Szukamy pracowników działu analizy danych dla firmy AMAZON. Pracuj dla niekwestionowanego lidera branży handlowej na świecie. Jeśli komunikatywnie posługujesz się językiem włoskim, francuskim lub niemieckim, dobrze obsługujesz komputer i znasz program MS Excel, dbasz o szczegóły i posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy - APLIKUJ!

Czytaj więcej

Praca w USA

Wysokie zarobki, możliwość wyjazdu z rodziną, załatwienie formalności związanych ze zdobyciem Zielonej Karty czy pokrycie kosztów przelotu i zakwaterowania – na to mogą liczyć polscy kierowcy C+E podejmujący pracę w USA.

Czytaj więcej

Praca u wiodącego producenta suplementów i odżywek dla sportowców

Szukamy pracowników produkcji, magazynierów, ale także programistów dla lidera rynku suplementów i odżywek.

 

Pracuj w dynamicznie rozwijającej się firmie, z umową o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, w nowoczesnych warunkach pracy!

Czytaj więcej

Praca przy budowie elektrowni w Grudziądzu

Pracuj przy budowie elektrowni gazowo-parowej w Grudziądzu! To największa inwestycja w historii Grudziądza, projekt za blisko 2 mld zł, którego głównym celem jest zwiększenie niezależności i bezpieczeństwa energetycznego Polski.

Czytaj więcej

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.