Aktualności

Piątki z Doradcą Kariery

Zapraszamy na bezpłatne spotkania z Doradcą Kariery i Trenerem Rynku Pracy.

 

Od 16 września 2016 roku zapraszamy na bezpłatne konsultacje z Doradcą Kariery i Trenerem Rynku Pracy. Spotkania odbywać się będą systematycznie w każdy piątek w godzinach 9:00 - 11:00. Dla każdej osoby zarezerwowana jest 30 minutowa indywidualna rozmowa, podczas której zostanie przeprowadzona analiza CV, profilu na Linkedin oraz wstępna analiza predyspozycji zawodowych. Doradca służyć będzie radami w zakresie budowania wizerunku w sieci, podpowie jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną czy jak się podczas niej zachować. Wskaże również miejsca, w których powinno się aktywnie szukać pracy.

 

Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy w naszej firmie nową usługę jaką jest doradztwo zawodowe – mówi Natalia Bogdan, Prezes Zarządu Jobhouse. Obserwujemy rosnące zainteresowanie tego typu usługami na rynku, dlatego też zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty. Dodatkowo, chcemy dać możliwość skorzystania ze spotkania z doświadczonym Doradcą Kariery i Trenerem Rynku Pracy bezpłatnie, np. uczniom i studentom, stąd pomysł na bezpłatne konsultacje – dodaje.

 

Jak wziąć udział w takim spotkaniu?

 

Wystarczy wysłać e-mail do Doradcy na adres: kamila.czarnomska@jobhouse.pl i zgłosić chęć udziału w spotkaniu. Doradca zaproponuje dogodny termin i godzinę konsultacji. Spotkania odbywają się w siedzibie firmy Jobhouse przy al. Grunwaldzkiej 31.

 

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.