Aktualności

Rekrutujemy do NATO!

Chcesz pracować w tej prestiżowej organizacji? Z nami to możliwe! Właśnie uruchomiliśmy kilkadziesiąt rekrutacji na stanowiska z różnych branż. Jeśli posiadasz certyfikat NATO Secret i znasz jęz. angielski – APLIKUJ!

 

O szczegółach rekrutacji opowiada Dominika Opozda, która prowadzi tę rekrutację.

 

 

Kogo szukamy?

Mamy otwartych kilkadziesiąt rekrutacji - od IT, przez HR, po Administrację. Stanowiska są różnorodne, więc jest w czym wybierać. Szukamy zarówno osób z dużym doświadczeniem i wiedzą techniczną, jak i osób na stanowiska asystenckie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli posiadasz certyfikat NATO Secret, podeślij do mnie swoje CV: dodominika.opozda@jobhouse.pl, a ja dobiorą dla Ciebie najlepszą ofertę!

 

Jakie są wymagania?

Na każdym stanowisku jest inny zakres obowiązków i wymagane umiejętności, jednak warunkiem koniecznym w każdym z nich jest certyfikat NATO Secret i znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku. Oczywiście praca jest zagranicą (chociaż mieliśmy także kilka ofert z Bydgoszczy), więc musisz być gotowy do przeprowadzki na przynajmniej kilka miesięcy.

 

Jak przebiega proces rekrutacji?

Jak tylko otrzymam od Ciebie CV, zadzwonię, żeby dopytać o kilka szczegółów i przedstawić stanowiska, które możemy Ci zaproponować. Po rozmowie podeślę Ci do podpisania krótkie oświadczenie, które wraz z Twoim profilem prześlę do Klienta. NATO nie każe Ci długo czekać - maksymalnie 5 dni od zamknięcia rekrutacji dostaniesz od nas feedback.

 

Gdzie będę pracować? 

Obecnie rekrutujemy do Belgi, Anglii, Holandii oraz Polski.

 

Jak długo trwa kontrakt?

Długość kontraktu jest uzależniona od stanowiska oraz miejsca pracy i trwa od miesiąca do nawet kilku lat.

 

Kto pokrywa koszty zakwaterowania?

Koszty zakwaterowania oraz przejazdu do miejsca pracy są po stronie pracownika. Zwykle w pierwszych tygodniach pobytu pracownicy korzystać z ofert z Airbnb i w międzyczasie szukają pokoju lub mieszkania do wynajęcia na dłużej

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do Dominiki! dominika.opozda@jobhouse.pl / tel. +48 664 769 838

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.