Aktualności

SOS – podaruj szczęśliwą sukienkę

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Dress for Success, która jest największą na świecie organizacją non-profit pomagającą kobietom w uzyskaniu niezależności ekonomicznej na rynku pracy. Misja działalności fundacji polega na przygotowaniu kobiet do rozmowy kwalifikacyjnej i funkcjonowania w nowej pracy, poprzez bezpłatne wyposażenie kobiet w ubrania biznesowe, odpowiednią fryzurę i kosmetyki, warsztaty z komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, skutecznych metod poszukiwania pracy.

 

Współpracę rozpoczynamy od włączenia się w akcję „SOS podaruj szczęśliwą sukienkę”, polegającej na ofiarowaniu jednego ze strojów innej, potrzebującej kobiecie. Ma to być strój odpowiedni na rozmowę kwalifikacyjną lub do pracy, który jest w bardzo dobrym stanie, na wieszaku, czysty jak nowy. Zachęcamy Państwa do pomocy i udziału w naszej akcji, w tym najpiękniejszym w roku okresie świąt Bożego Narodzenia. 
Jeśli ktoś z Państwa ma w domu sukienkę albo żakiet, ale nie chce już jej nosić wystarczy przynieść lub przesłać je do nas. Trafią one do kobiet, które szukają pracy, a nie mają odpowiednich ubrań na rozmowę z pracodawcą.

 

Szczegóły akcji:

Ubrania zbierać będziemy do końca roku. Wystarczy rozesłać wiadomość o akcji do znajomych, pracowników Państwa firmy. Zebrane ubrania można dostarczyć do naszej siedziby mieszczącej się w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 31 lub w Warszawie ul. Czerniakowska 141. Ubrania można również wysłać za pośrednictwem kuriera, poniżej podajemy adresy naszych biur. Zbieramy stroje damskie odpowiednie na rozmowę o pracę: bluzki, garsonki, żakiety, spodnie, spódnice, apaszki, dodatki, nowe obuwie, we wszystkich dostępnych rozmiarach. 

 

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z naszym działem marketingu Panią Dagmarą Kleczewską:

tel. 694 759 215

e-mail: dagmara.kleczewska@jobhouse.pl

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.