Aktualności

Umowa partnerska z Wyższą Szkołą Bankową podpisana!

Miło nam poinformować, że 9 listopada br. podpisaliśmy umowę partnerską z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku. Strony reprezentowane były przez Panią Małgorzatę Bednarek - Wicekanclerz Uczelni oraz Panią Natalię Bogdan - Prezesa Zarządu firmy Jobhouse. Głównym celem zawartego porozumienia jest wprowadzenie studiów z gwarantowanym zatrudnieniem, skierowanych przede wszystkim do studentów przyjeżdżających z Ukrainy. Gwarancja zatrudnienia polega na tym, iż studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku podejmujący studia na dowolnym kierunku oferowanym przez Uczelnię zostaną objęci opieką naszej firmy, która gwarantuje im zatrudnienie od początku studiów u wyznaczonego pracodawcy.

 

Ponadto staliśmy się partnerem strategicznym WSB w Gdańsku w zakresie wspierania rozwoju kompetencji zawodowych studentów. Wzajemna współpraca przebiegać będzie również na innych płaszczyznach. Podejmowane będą wspólne inicjatywy w obszarze pośrednictwa pracy, szkoleń, warsztatów zamawianych dla studentów, staży oraz praktyk zawodowych. Nasi trenerzy oraz doradcy zawodowi będą współpracowali z Uczelnią w ramach realizacji wybranych przedmiotów z obszaru dobrego przygotowania studentów do potrzeb rynku pracy.

 

Zostaliśmy również zaproszeni do Rady Przedsiębiorczości pełniącej funkcję doradczą i ekspercką w zakresie dostosowywania programów i praktyczności kształcenia na wszystkich kierunkach studiów do bieżących wymogów rynku pracy.

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.