Aktualności

Zakończyliśmy projekt Misja Praca!

Za nami projekt Misja Praca, który prowadziliśmy we współpracy z Polskim Forum HR. Zakończyliśmy cykl spotkań skupionych wokół tematyki rynku pracy, w którym uczestniczyła młodzież stojąca u progu rozpoczęcia samodzielnego życia. Warsztaty obejmowały pracę nad CV, przygotowanie do rozmowy rekrutacynej, sporządzenie wachlarza naturalnych kompetencji oraz zbudowanie wiary w siebie. Projekt prowadziła Kamila Czarnomska, nasz Doradca Kariery.

 

Uczestnicy, którzy najlepiej wypadli na rozmowach rekrutacyjnych otrzymali zaproszenia na płatne wakacyjne staże od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie będą pogłębiać swoją wiedzę oraz szlifować kompetencje zawodowe. Jesteśmy dumni, przede wszystkim z młodzieży, która fantastycznie wykorzystała ten czas i bardzo dobrze wypadła na rozmowach rekrutacyjnych.

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.