Aktualności

Zapraszamy na spotkanie wokół wyników 2. edycji badania „Szczęście w pracy Polaków!”

Praca jest ważną częścią naszego życia – każdego roku spędzamy w niej niemal 2.000 godzin! Doskonalimy swoje umiejętności, by awansować i piąć się po szczeblach kariery, a korzyści finansowe, które dzięki niej uzyskujemy, mają wpływ na nasz poziom dobrobytu. Pojawia się jednak pytanie, czy praca, którą wykonujemy daje nam szczęście? Postanowiliśmy to sprawdzić!

 

Już po raz drugi przeprowadziliśmy badanie „Szczęście w pracy Polaków”, a teraz chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa na spotkanie, podczas którego przedstawimy jego wyniki. Już 23.10 w Gdańsku spotkamy się w gronie ekspertów i zaproszonych gości, aby porozmawiać o szczęściu w pracy oraz czynnikach, które mają na nie wpływ. Gościem specjalnym tegorocznej edycji naszego spotkania będzie pani Katarzyna Miller – znana polska psycholog, psychoterapeutka i felietonistka, autorka 20 książek. Oprócz znakomitych gości i okazji do networkingu, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji - m.in. konkurs wizytówkowy (do wygrania książki pani Katarzyny Miller z osobistą dedykacją), prezenty autorstwa Piotr Bucki od FISZKI i pyszne śniadanie.

 

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc: https://jobhousegdanskszczescie.evenea.pl/

Komentarze:

Nie dodano jeszcze komentarza

Dodaj komentarz:

Skontaktuj się z nami

Jobhouse Sp. z o.o.

al. Grunwaldzka 31

80-241 Gdańsk

 

tel. +48 58 58 58 072

fax. +48 58 58 58 073

 

e-mail: gdansk@jobhouse.pl

  

NIP: 957-107-20-55

REGON: 222017678

KRS: 0000493865

 

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097

Umów się na bezpłatną konsultację dla Twojego biznesu!

Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie online. Bezpłatna konsultacja to 15 minut, które możesz wykorzystać na rozmowę na dowolny temat związany z HR, np. rekrutacja, wynajem pracowników tymczasowych, obsługa kadrowo-płacowa, itp.

 

Naszymi klientami są m.in. Airbus, Babyliss, Mercedes, Algida i Bluemedia. Prowadzimy od ponad 11 lat rekrutacje na wszystkie szczeble stanowisk, dla wszystkich branż, np.: finanse, sprzedaż, produkcja, TSL, HR, administracja, marketing, engineering, usługi, obsługa klienta, IT i wiele innych.

 

Porozmawiajmy! Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i umów się na bezpłatną konsultację już dziś, bez zobowiązań.

Strony internetowe - odee.pl

Copyright 2016 – Jobhouse Sp. z o.o.